לעור הפנים, הצוואר והמחשוף

חמאת יסמין/ווניל

עור הצוואר והמחשוף הינו עור עדין עני בבלוטות חלב ולכן נוטה להתקמט. יחד עם עור הפנים חלקי המחשוף והצוואר חשופים לנזקי הסביבה. חמאת יסמין או ווניל מהווים מנת הזנה מרוכזת לעור הפנים, הצוואר והמחשוף ושומרת על מראה חלק ומגע קטיפתי, עשירה בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון ממקור צמחי. מומלץ למרוח על עור הפנים, הצוואר והמחשוף עד 3 פעמים בשבוע לאחר מקלחת, כשנקבוביות העור פתוחות והספיגה טובה יותר, בשעות הערב/הלילה.מקלה על קמטים,שומרת על מיצוק העור ומניעת רפיון.

קרם פנים לחות טבעית

עשיר במגוון רחב של שמנים צמחיים ושמנים אתריים וויטמינים המעניקים לעור הפנים לחות טבעית מיטבית ומגינים עליו מפני נזקי הסביבה. מנטרל רדיקלים חופשיים ומקל על  תסמינים הנלווים לכוויות שמש.

לשימוש יומיומי למריחה על עור הפנים, ניתן למריחה כבסיס לאיפור ולאחר חשיפה לשמש להרגעת עור הפנים.מתאים לכל סוגי העור ולגיל הצעיר.

קרם לילה טבעי

מועשר בשמני הדרים אתריים העשירים בוויטמינים ובעיקר וויטמין C יחד עם שמנים צמחיים כמו שמן זית העשיר בנוגדי חמצון וויטמין E, שמן שקדים העשיר בגליקוזידים, מינרלים, וויטמינים וחלבון, ושמן אבוקדו המתאים להזנת עור יבש ומעכב סימני הזדקנות. קרם זה מזין את עור הפנים ,מקל ועוזר בהבהרת כתמי שמש (פגמינטציה) ומעניק הרגשת רעננות ומראה צעיר.מומלץ למרוח על עור הפנים לפני השינה.

קרם מתיחה טבעי

קרם יוקרתי זה מתערובת ייחודית של שמנים צמחיים ואתריים, אשר מאטים את הזדקנות העור ומעניקים לו הזנה ,הגנה ולחות. חמאת קריטה (שאיה) מזינה את עור הפנים ומחליקה אותו. שמן חוחובה מעניק לחות מיטבית לעור הפנים בשל הדמיון שלו לחלב המופרש מבלוטות החלב בעור. עשיר במינרלים וחומרים אשר מעודדים יצור קולגן ושומרים את עורך חלק וצעיר. שמנים אלה יחד עם שמנים צמחיים נוספים, כמו שמן זית גלילי, אשר מעשיר את הקרם בנוגדי חמצון ובויטמינים, שמן נר הלילה הידוע ביכולתו לעודד התחדשות, מעניקים לעור הפנים מראה חלק. מומלץ למריחה  יומית על עור הפנים להאטת הזדקנותו ונגד קמטוטים.

קרם נעורים לעור בעייתי

קרם צמחי לעור הפנים לגיל הנעורים, מורכב משמנים צמחיים איכותיים הידועים כמנקים ופותחים את נקבוביות העור ומעניקים לו הזנה ומראה צעיר. מתאים למריחה על עור סדוק ובעייתי של גיל הנעורים. למרוח מהקרם על עור הפנים והצוואר ובמקום הרצוי ולעסות עד ספיגה מלאה, ניתן לחזור על פעולה זו בהתאם לצורך, יכול לשמש כבסיס לאיפור. מומלץ להימנע מחשיפה לשמש שעתיים לאחר המריחה.לקבלת תוצאות מיטביות מומלץ למרוח פעמיים ביום.

סרום פנים

סרום לפנים מכיל תערובת שמנים צמחיים, להזנת והגנת עור הפנים והצוואר ולשמירה על לחותו. עשיר בוויטמינים, מינרלים,מועשר באומגה 3 צמחי ונוגדי חמצון טבעיים, מגן על עור הפנים מנזקי הסביבה ומאט את תהליך הזדקנות העור. למרוח מהסרום על עור הפנים ולעסות עד ספיגה מלאה, ניתן לחזור על פעולה זו בהתאם לצורך. מומלץ למרוח את הסרום לפני מריחת קרם יום או לפני האיפור(ידוע כמיצב איפור מצוין).

קרם עיניים

קרם עיניים טבעי מתערובת מיוחדת של שמנים צמחיים, מועשר באומגה 3 צמחי, עשירה בויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון טבעיים. מתאים למריחה מסביב לעיניים והשפתיים, לשמירה על מראה עיניים זוהר ומרקם עור חלק, בריא וצעיר. למרוח מהקרם מסביב לעיניים ולעסות עד ספיגה מלאה, ניתן לחזור על פעולה זו בהתאם לצורך, יכול לשמש כבסיס לאיפור.מקל על סימני עייפות ונפיחות מתחת לעיניים.

סבון ורדים

מיוצר משמן זית מעולה בתוספת שמני וורדים וגרניום. שמן וורדים, מסייע לשמירה וטיפול בעור הפנים, משרה הרגשה נעימה ורגועה. שמן גרניום, ידוע כמעורר, מאזן בין הגוף לנפש, משחרר מתחים, מתאים לעור הפנים והצוואר, לעור מבוגר, ולעור בעייתי.

סבון פילינג לפנים

מיוצר משמן זית איכותי, בתוספת שמנים צמחיים ואתריים. סבון זה מכיל גרגירי קצח , גרעיני זית גרוסים דק  המאפשרים הרחקה מכאנית של תאים מתים  ונקודות שחורות. תערובת זו של שמנים וצמחים מכילה מרכיבים פעילים ובעלת השפעה חיובית לשיפור זרימת הדם לשטח העור ועוזרת במצבים של עור בעייתי ומזדקן. מעניק לעור הפנים מגע קטיפתי ורענן.

קרם הרגעה לאחר גילוח ולאחר הסרת שיער

קרם טבעי ייחודי מרגיע את העור לאחר גילוח או הסרת שיער על בסיס שמן זית, נר הלילה, וחוחובה, בתוספת שמן לבנדר.  שמנים אלה עשירים בויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון, מזינים את העור ,מעניקים לחות, רכות, מראה צעיר ורענן. מומלץ להרגעת  עור אדמומי  ומגורה לאחר גילוח ו/או הסרת שיער וכן חיטוי בזכות שמן הלבנדר הידוע כמרגיע ואנטי ספטי.

חמאת שפתיים – טעמים שונים

משחה מיוחדת למריחה על השפתיים וסביבתם למניעת יובש ,קילוף העור וקמטוטים. ללא לנולין ,מרכיבים כימיים או מהנפט (כמו וזלין, שמן מנירלי ) לכן היא משאירה שכבה נושמת על פני השפתיים ולא גורמת לסתימת הנקבוביות. מורכבת משמנים צמחיים איכותיים ובריאים כמו: זית, חוחובה, שקדים וחמאת שיאה המעניקים הזנה, והגנה לעור השפתיים מפני סדקים ונזקי הסביבה. בטעם מנטה מומלץ לפצעי היפרס.